Rezervace ubytování na znojemsku

Zde máte možnost si pobyt u nás zarezervovat. Před dokončením rezervace zjistíte cenu za pobyt a máte možnost vybrat si libovolně z volných pokojů. Rezervace má 4 kroky a ceny vychází z platného ceníku. Dítě 0-3 roky bez nároku na lůžko do rezervace nepište – jeho pobyt je zdarma. V případě, že pro toto dítě samostatné lůžko požadujete a děti starší , pište do kolonky - dítě 4-12. Ubytovatel si vyhrazuje právo konečného určení konkrétního pokoje pro ubytování hosta. Pro rezervaci celého objektu nebo jen společenské místnosti včetně venkovní terasy nás kontaktujte e-mailem (nelze rezervovat pomocí rezervačního systému).

Dokončením rezervace vyjadřujete souhlas s podmínkami ubytování dle Ubytovacího řádu našeho zařízení.

Aktuální obsazenost penzionu

On-line rezervace ubytování

Novinky a aktuality

ZNOJMO mezi 10 nejkrásnějšími městy České republiky

ZNOJMO mezi 10 nejkrásnějšími městy České republiky Vážení návštěvníci Znojemska. Město Znojmo bylo zařazeno mezi 10 nejkrásnějších měst České republiky. My "domácí" víme, že tomu tak je a vy "přespolní" se přijeďte přesvědčit, že tomu tak opravdu je! No a ubytování můžete mít u nás. Náš penzion má také jedno nejvyšší ohodnocení. Je to hodnocení přímo hostů, kteří už u nás bydleli. Na Booking.com jsme již třetím rokem za sebou hodnoceni jako "Naprosto vyjímečné ubytování". Přijeďte a přesvědčte se.

Objevte, jak #znojmochutna na dvou kolech

Objevte, jak #znojmochutna na dvou kolechZnojemská Beseda si pro turisty i místní připravila další novinku – městská kola. Od začátku letních prázdnin je tu pro místní i návštěvníky Znojma nově možnost zapůjčit si městská kola přímo v samotném historickém centru – radniční věži na Obrokové ulici. Kola, která jsou pojmenována po osobnostech Znojma, si můžete zapůjčit na celý den nebo na pár hodin. Půjčit si můžete Kateřinu, Růženu, Prokopa a Klementa. „Jak je již z názvu jasné, vrcholnou cyklistiku s těmito koly nečekejte. Městská kola jsou však spolehlivým dopravním prostředkem pro popojíždění mezi jednotlivými památkami či mezi přilehlými městskými částmi. Doporučujeme si zajet například na vyhlídku k rotundě sv. Kateřiny, k mohutné budově premonstrátského kláštera v Louce, ke slavné Marešově vile, k Městskému divadlu, nebo do Přímětic k památníku Prokopa Diviše. V případě, že dostanete chuť objevovat krásy vinných sklepů, se vám nabízí možnost zajet si do přilehlého Nového Šaldorfa, kde má každý týden alespoň jeden z místních vinařů svůj sklep otevřen. Bezpečné cestování vám zajistí zámky na kolo, které spolu s městským kolem obdržíte při zapůjčení. Více informací včetně ceníku kol naleznete na www.objevteznojmo.eu. Článek a ilustrační fotografii jsme přetiskli z tizkové zprávy MÚ Znojmo.


Zobrazit všechny aktuality

Předpověď počasí

Partneři

Jsme zakládající členové spolku