Rezervace ubytování na znojemsku

Zde máte možnost si pobyt u nás zarezervovat. Před dokončením rezervace zjistíte cenu za pobyt a máte možnost vybrat si libovolně z volných pokojů. Rezervace má 4 kroky a ceny vychází z platného ceníku. Dítě 0-3 roky bez nároku na lůžko do rezervace nepište – jeho pobyt je zdarma. V případě, že pro toto dítě samostatné lůžko požadujete a děti starší , pište do kolonky - dítě 4-12. Ubytovatel si vyhrazuje právo konečného určení konkrétního pokoje pro ubytování hosta. Pro rezervaci celého objektu nebo jen společenské místnosti včetně venkovní terasy nás kontaktujte e-mailem (nelze rezervovat pomocí rezervačního systému).

Dokončením rezervace vyjadřujete souhlas s podmínkami ubytování dle Ubytovacího řádu našeho zařízení.

Aktuální obsazenost penzionu

On-line rezervace ubytování

Novinky a aktuality

AKCE - týdenní skupinové pobyty s výraznou slevou

AKCE - týdenní skupinové pobyty s výraznou slevouPro prázdninové měsíce nabízíme výhodnou nabídku týdenních skupinových pobytů s výraznou slevou oproti ceníkovým slevám. Pokud jste větší skupina a přemýšlíte o pronájmu celého objektu našeho penzionu zavolejte nám. Nabídneme Vám cenu, které neodoláte. Volejte, pište. Nabídka platí pro pobyty objednané do 30. 4. 2018.

Festival otevřených sklepů na Znojemsku 21. - 22. dubna 2018

Festival otevřených sklepů na Znojemsku 21. - 22. dubna 2018Vážení milovníci vína. Dovolte nám, abychom Vás pozvali na mimořádnou akci na Znojemsku - Festival otevřených sklepů. V době konání akce máme ještě volné pokoje!!! Pokud máte zájem neváhejte a proveďte rezervaci v našem rezervačním systému. Festival otevřených sklepů představuje dvakrát ročně vinaře a jejich vína přímo ve sklepech. Vždy ve 4-5 sousedních obcích otevře své vinné sklepy zhruba třicítka nejlepších vinařů oblasti. Mezi obcemi je k dispozici autobusová kyvadlová doprava, mezi sklepy pak dobré jídlo a zábava. Festival nabízí celoživotní program příjemného poznávání a chutnání vín přímo z rukou vinařů všech vinařských podoblastí a ročníků. Kde a kdy se festival koná? •následující festival se koná o víkendu 21. a 22. dubna 2018 •sklepy jsou otevřeny v sobotu mezi 10. a 21. hodinou, v neděli mezi 10. a 15. hodinou •zúčastní se 30 vinařů z obcí Dobšice, Nový Šaldorf-­Sedlešovice, Šatov, Chvalovice, Hnanice. Kontakty pro další informace: tel. 515 903 121, otevrene.sklepy@nap.cz (text pro tuto reklamu jsme použili z internetových stránek akce)


Zobrazit všechny aktuality

Předpověď počasí

Certifikace Cyklisté vítáni