Rezervace ubytování na znojemsku

Zde máte možnost si pobyt u nás zarezervovat. Před dokončením rezervace zjistíte cenu za pobyt a máte možnost vybrat si libovolně z volných pokojů. Rezervace má 4 kroky a ceny vychází z platného ceníku. Dítě 0-3 roky bez nároku na lůžko do rezervace nepište – jeho pobyt je zdarma. V případě, že pro toto dítě samostatné lůžko požadujete a děti starší , pište do kolonky - dítě 4-12. Ubytovatel si vyhrazuje právo konečného určení konkrétního pokoje pro ubytování hosta. Pro rezervaci celého objektu nebo jen společenské místnosti včetně venkovní terasy nás kontaktujte e-mailem (nelze rezervovat pomocí rezervačního systému).

Dokončením rezervace vyjadřujete souhlas s podmínkami ubytování dle Ubytovacího řádu našeho zařízení.

Aktuální obsazenost penzionu

On-line rezervace ubytování

Novinky a aktuality

SILVESTR 2018

SILVESTR 2018Nabízíme volnou kapacitu ubytování v závěru roku 2018. Uzavřeným skupinám nabízíme ubytování a možnost příjemného ukončení letošního roku v originálním prostředí za mimořádnou cenu až pro 30 osob. Napište nám, zavolejte.

ZNOJMO mezi 10 nejkrásnějšími městy České republiky

ZNOJMO mezi 10 nejkrásnějšími městy České republiky Vážení návštěvníci Znojemska. Město Znojmo bylo zařazeno mezi 10 nejkrásnějších měst České republiky. My "domácí" víme, že tomu tak je a vy "přespolní" se přijeďte přesvědčit, že tomu tak opravdu je! No a ubytování můžete mít u nás. Náš penzion má také jedno nejvyšší ohodnocení. Je to hodnocení přímo hostů, kteří už u nás bydleli. Na Booking.com jsme již třetím rokem za sebou hodnoceni jako "Naprosto vyjímečné ubytování". Přijeďte a přesvědčte se.


Zobrazit všechny aktuality

Předpověď počasí

Partneři

Jsme zakládající členové spolku