Ubytování Dyje - Znojmo - Podyjí

Ubytování a ostatní prostory k využití

Pokoje jsou standardně vybaveny WIFI připojením, ledničkou, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou a základním jídelním vybavením (hrnky, sklenice na víno, lžíce, příbor, otvírák atp.) Za poplatek je možné zapůjčit indukční vařič a malou sadu nádobí.

Pokoj  č. 1 (plocha 20 m2)

Jedná se o jednoduchý dvoulůžkový pokoj s oddělenou ložnicí v přízemí objektu.  Má vlastní sociální zařízení (sprchový kout a umyvadlo je přímo součástí pokoje, WC je v odděleném prostoru pod centrálním schodištěm). Pokoj nemá kuchyňku, ale je vybaven mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a základním jídelním vybavením.  Je situován na severní stranu a okna jsou menší vyvýšená a neprůhledná. Výhodu je, že v  letních měsících zde najdete příjemné chladnější klima. Je především vhodný pro nenáročné a sportovně založené návštěvníky. Nedoporučujeme pro delší pobyt starším lidem vyžadujícím větší komfort a pohodlí. Pozorně si prohlédněte fotografie pokoje.

Jídelní kout Ložnice Obytná část Samostatné WC Sociální zařízení součástí pokoje

Pokoj č. 2 (plocha 34 m2)

Prostorný pětilůžkový pokoj v přízemí umístěný v přízemí objektu.  Součástí pokoje je vlastní sociální zařízení a jednoduchá kuchyňka. V pokoji je umístěno jedno dvoulůžko a tři samostatné postele. Pokoj je situován na východní a jižní stranu s pěkným výhledem.

Pokoj s jídelním koutem 56b10a2b69399.jpg Jídelní kout s kuchyňkou 56b108c7ef38c.jpg

Pokoj č. 3 (plocha 40 m2)

Prostorný sedmilůžkový pokoj je umístěn ve 2. NP objektu. V pokoji jsou umístěna dvě dvoulůžka a jedna samostatná postel a jedna patrová postel. Součástí pokoje je vlastní sociální zařízení a jednoduchá kuchyňka. Pokoj je situován na východní a jižní stranu s velmi pěkným výhledem.

Pohled do pokoje Pohled do pokoje Pohled do pokoje Koupelna - sprchový kout Vstup do pokoje

Pokoj č. 4 (plocha 31 m2)

Prostorný čtyřlůžkový pokoj je umístěn ve 2.NP objektu. V pokoji je umístěno jedno dvoulůžko a dvě samostatné postele. Součástí pokoje je vlastní sociální zařízení a jednoduchá kuchyňka. Pokoj je situován na jižní stranu s velmi pěkným výhledem.

Vstup do pokoje Celkový pohled Kuchyňský kout Pohled do pokoje Pohled do pokoje Koupelna

Pokoj č. 5 (plocha 32 m2)

Prostorný čtyřlůžkový pokoj je umístěn ve 2. NP objektu. V pokoji je umístěno jedno dvoulůžko a dvě samostatné postele (v případě potřeby je možné rozšířit až o dvě samostatná lůžka). Součástí pokoje je vlastní sociální zařízení a jednoduchá kuchyňka.  Pokoj je situován na jižní a západní stranu s pěkným výhledem.

Pohled do pokoje Pohled do pokoje Koupelna - sprchový kout Koupelna

Pokoj č. 6 (plocha 24 m2)

Prostorný čtyřlůžkový pokoj umístěná ve 2.NP objektu. V pokoji je jedno dvoulůžko dvě samostatná lůžka. Součástí pokoje je vlastní sociální zařízení a jednoduchá kuchyňka. Pokoj je situován na západní stranu.

Pohled do pokoje Pohled do pokoje Sociální zařízení - sprchový kout Sociální zařízení

Společenská místnost s krbem (plocha včetně kuchyně 70 m2)

V objektu se nachází prostorná společenská místnost pro  40  osob (možnost rozšířit až na 50) s kuchyní. Je přístupná buď hlavním vchodem do budovy, kde se nachází samostatná WC oddělená od ubytovacích prostor. Další přístup je ze západní strany od vinného sklepa s terasou. Terasa umožňuje při společenské akci možnost venkovního posezení v částečně zastřešeném prostoru. Součástí terasy je stylová udírna s krbem s možností přípravy vybraných druhů jídla buď v udírně, nebo na otevřeném ohni.
V případě zájmu je možný pronájem této společenské místnosti spolu s veškerým vybavením – jídelní zařízení, elektrická kamna s velkou troubou, velká lednice, výčepní zařízení, kávovar a ostatní drobné zařízení.  V případě teplých dnů je tato místnost klimatizovaná.

Místnost není běžně pro ubytované přístupná, podmínky jejího zapůjčení pro využití větších skupin je potřebné předem dohodnout.

Kuchyně u společenské místnosti Kuchyně u společenské místnosti Společenská místnost

Vinný sklep s terasou a venkovním posezením

V sousedství hlavní budovy se nachází částečně zastřešená terasa, ze které vede vstup do vinného sklepa. Sklep je nově vybudován o šířce necelých tří metrů a délce osmi metrů s cihelnou klenbou. Ve sklepě máme uložena vína pro svoji potřebu a také dostatek vína pro naše návštěvníky. Myslíme si, že budete s výběrem spokojeni.

56007791022c7.jpg 56007790babf8.jpg

Úschova kol a parkování

Pro uschování Vašich kol máme k dispozici prostornou garáž. Parkování vozidel je zajištěno na vlastním oploceném pozemku. Parkoviště i garáž je pod dohledem kamerového systému.

Parkoviště, v pozadí kolárna Kolárna

Novinky a aktuality

AKCE - týdenní skupinové pobyty s výraznou slevou

AKCE - týdenní skupinové pobyty s výraznou slevouPro prázdninové měsíce nabízíme výhodnou nabídku týdenních skupinových pobytů s výraznou slevou oproti ceníkovým slevám. Pokud jste větší skupina a přemýšlíte o pronájmu celého objektu našeho penzionu zavolejte nám. Nabídneme Vám cenu, které neodoláte. Volejte, pište. Nabídka platí pro pobyty objednané do 30. 4. 2018.

Festival otevřených sklepů na Znojemsku 21. - 22. dubna 2018

Festival otevřených sklepů na Znojemsku 21. - 22. dubna 2018Vážení milovníci vína. Dovolte nám, abychom Vás pozvali na mimořádnou akci na Znojemsku - Festival otevřených sklepů. V době konání akce máme ještě volné pokoje!!! Pokud máte zájem neváhejte a proveďte rezervaci v našem rezervačním systému. Festival otevřených sklepů představuje dvakrát ročně vinaře a jejich vína přímo ve sklepech. Vždy ve 4-5 sousedních obcích otevře své vinné sklepy zhruba třicítka nejlepších vinařů oblasti. Mezi obcemi je k dispozici autobusová kyvadlová doprava, mezi sklepy pak dobré jídlo a zábava. Festival nabízí celoživotní program příjemného poznávání a chutnání vín přímo z rukou vinařů všech vinařských podoblastí a ročníků. Kde a kdy se festival koná? •následující festival se koná o víkendu 21. a 22. dubna 2018 •sklepy jsou otevřeny v sobotu mezi 10. a 21. hodinou, v neděli mezi 10. a 15. hodinou •zúčastní se 30 vinařů z obcí Dobšice, Nový Šaldorf-­Sedlešovice, Šatov, Chvalovice, Hnanice. Kontakty pro další informace: tel. 515 903 121, otevrene.sklepy@nap.cz (text pro tuto reklamu jsme použili z internetových stránek akce)


Zobrazit všechny aktuality

Předpověď počasí

Certifikace Cyklisté vítáni