Kategorie: Aktuality

Tip na letní výlet - sjeďte řeku Dyji

Tip na letní výlet - sjeďte řeku DyjiVíte, že při své dovolené na Znojemsku můžete prožít aktivní vodácký jedno nebo i vícedenní výlet po řece Dyji?

V loňském roce jsme sami vícekrát vyzkoušeli sjet Dyji v úseku Znojmo – Krhovice a byli jsme výletem doslova nadšení. Řeka je klidná, splavná po většinu roku po takřka celém úseku a rozhodně se nemusíte bát vzít i malé děti. Na několika místech sjíždíte jezy, které jsou mírné, dobře upravé a bezpečné. Pokud budete při jízdě klidní a tiší tak určitě během své cesty uvidíte i klenot našich vod – Ledňáčka říčního, který se vyskytuje po celém úseku plavby.
NOVINKA PRO ROK 2017. Navávazali jsme úzkou spolupráci s provozovatelem půjčovny lodí ve Znojmě a dohodli jsme pro Vás - naše zákazníky zajímavé slevy a možnnosti v případě, že budete mít zájem prožít jeden krásný vodácký den po dobu své dovolené. Našim ubytovaným poskytne provozovatel několik významných zvýhodnění a slev nad rámec svých ceníkových cen. Stačí při objednávce uvést, že jste ubytováni u nás a provozovatel s Vámi projedná výhodné půjčení lodi nebo dalších doplňků. Co je zvlášť příjemné je, že můžete dohodnout přistavení lodí přímo v Dyji, v místě svého ubytování a na dobrodružnou cestu se vydáte od nás. Nemusíte nikam přejíždět auty a zase se vracet pro auta zpět, po cestě se můžete libovolně občerstvit a víte, že Vás provozovatel lodí přiveze po skončení plavby zpět do našeho penzionu. PŘISTAVENÍ LODÍ V DYJI JE PRO NAŠE ZÁKAZNÍKY  ZCELA ZDARMA (běžně je za nástup mimo běžné nástupní místo účtován poplatek). Pokud Vás tato možnost zaujala podívejte se na stránky provozovatele služby Půjčovna lodí na Dyji (http://www.pujcovnanadyji.cz/) kde naleznete veškeré podrobnosti, ceny, trasu a zajímavosti kolem. Případně se obraťte na nás a my Vám informace zprostředkujeme. A proč právě doporučujeme tuto půjčovnu lodí? Je to hlavně pro jejich přátelský individuální přístup, minimální čekací dobu na výdej materiálu a dovoz zpět z trasy a nejlepší ceny.


TIP!  Pokud budete ubytováni u nás v penzionu a vlastníte nějaký člun přivezte si jej sebou a na výpravy po řece se můžete vydat od nás z Dyje. Od penzionu k řece je to jen 500 m. Zde nasednete a řeka je Vaše. V úseku okolo obce je řeka hlubší, klidná a můžete ji využít i ke koupání. Svojí čistotou je řeka Dyje známá a koupání v ní je velmi osvěžující. Kdo z Vás vyzkouší určitě nebude litovat.

Novinky a aktuality

#MASTOZADAX: Čeká nás druhá jízda úspěšného projektu na podporu podnikatelů.

#MASTOZADAX: Čeká nás druhá jízda úspěšného projektu na podporu podnikatelů.#MASTOZADAX: Čeká nás druhá jízda úspěšného projektu na podporu podnikatelů. Přikládáme článek zveřejněný Znojemskou besedou k úspěšnému loňskému projektu MASTOZADAX v loňském roce, který bude pokračovat i v roce letošním.

UBYTOVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ FIREM

UBYTOVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ FIREM Potřebujete ubytovat zaměstnance svých firem při práci na Znojemsku. Nabízíme volnou kapacitu našeho penzionu. Velmi příjemné prostředí, prostorné parkoviště a dobré zázemí. Ceny stanovujeme individuálně mimo náš stálý ceník. Zavolejte. Určitě se dohodneme.


Zobrazit všechny aktuality

Předpověď počasí

Partneři